now loading

Cześć, mam na imię Agnieszka

Od 2013 roku jestem fotografem, grafikiem, retuszerem z zawodu oraz z pasji. Przede wszystkim skupiam się na fotografii rodzinnej, dziecięcej oraz kobiecej na terenie Będzina i okolic, ale dojeżdżam w każde inne miejsce. Moim celem jest uchwycenie pięknych chwil oraz więzi, jakie łączą rodzinę w artystyczny, pełny życia oraz romantyczny sposób. Uwielbiam rejestrować wizualne historie, które podkreślają piękno prawdziwych emocji.

Fotografii poświęcam maksimum czasu, czego efektem jest duże zaangażowanie w zlecenia i własne projekty. Dzięki fotografii mogę wyrazić siebie oraz pokazać wszystko to, co powstaje w mojej głowie. Zawsze dążę do tego, aby moje projekty były dopracowane w każdym calu.

Jak pracuję

Gwarantuję profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Pracuję na zaawansowanym sprzęcie, dzięki temu jakość materiału jest najwyższa. Oferuję fachowe doradztwo oraz bezstresową współpracę w przyjemnej atmosferze. Moim celem jest pozbycie się stresu w trakcie sesji. Większość klientów jest zaskoczona, że sesja może być świetnym doświadczeniem oraz zabawą. Wasze doświadczenia z sesji są dla mnie najważniejsze. Na sesje rodzinne i macierzyńskie spotykamy się na świeżym powietrzu w miejscu dla Was szczególnie ważnym lub po prostu tam gdzie będzie Wam opowiadać. Sesje kobiece mogą odbywać się w studio w Dąbrowie Górniczej lub w plenerze.

Wiesz już o mnie więcej

co możesz teraz zrobić?

Jeśli już wiesz kim jestem, to zobacz jakich efektów można się spodziewać po naszej współpracy. Zajrzyj na stronę z galerią i wybierz interesujący Cię rodzaj fotografii.

Jeśli masz jakiś wspaniały pomysł na sesję, chcesz upamiętnić ważne wydarzenie lub zrobić coś dla siebie, to czekam na Twoją wiadomość! Jestem pewna, że stworzymy piękną pamiątkę.

Dąbrowa Górnicza, fotograf dzieci