now loading

Zapraszam na sesję ze mną. Od początku do końca staram się prowadzić cię przez sesję, aby było to jak najlepsze przeżycie, a nie przykre doświadczenie. Podczas sesji rodzinnej staram się uchwycić naturalne i szczere emocje, a  wypracowaną przez lata obróbką zdjęcia – wydobyć niepowtarzalny klimat. Przy sesji kobiecej wydobywam to co najwspanialsze, pomagając docenić siebie oraz swoje piękno.

Jeśli jeszcze nie przekonałaś się do mnie, zapraszam do przeczytania poniżej najczęściej zadawanych pytań lub do bezpośredniego kontaktu.

Telefon: +48 604 264 321

Mail: kontakt@agnieszkaczapla.com

Najczęściej zadawane pytania

1. Jaka jest cena sesji?

Cena sesji uzależniona jest od ilości zdjęć i wybranego przez Ciebie pakietu oraz dodatków jeśli się na takie zdecydujesz. Jeżeli nie znalazłaś swojego rodzaju sesji lub masz inne potrzeby niż zawarte w pakietach napisz do mnie.

2. Jaka jest lokalizacja?

Sesje studyjne odbywają się w studio w Dąbrowie Górniczej. W tym przypadku studio musi być wcześniej zarezerwowane.

Sesje plenerowe na terenie Będzina, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Czeladzi, Katowic i innych na terenie województwa Śląskiego. Sesja lifestylowa może się odbyć w domu, ogrodzie, i wszędzie gdzie będziesz czuć się swobodnie.

3. Ile czasu wcześniej rezerwować sesję?

Zazwyczaj wystarczą 2- 3 tygodnie. W tym czasie będziesz w stanie przygotować siebie do sesji.

4. Jak wygląda płatność za sesję?

Rezerwacja terminu wiąże się z wpłatą bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł w dniu sesji opłacasz pozostałą kwotę gotówką. Koszty dodatkowych ujęć i dodatkowych produktów możesz uregulować przelewem lub opłacić przy odbiorze swojego zamówienia.

5. Co składa się na cenę sesji?

Usługa konsultacji, która przy wykupie sesji jest za darmo. Usługa fotograficzna oraz moja praca przy organizowaniu sesji oraz późniejszym retuszu zdjęć. W cenę wliczone są również odbitki 15x 23 cm. Ilość odbitek oraz inne dodatki jest zależna od wyboru pakietu.

6. Ile trwa sesja?

Większość sesji zabiera około 1 -1,5 godziny. Sesja kobieca z usługą makijażu nawet do 4 godzin.

7. To moja pierwsza sesja. Jak to w ogóle wygląda?

Na początku ustalamy pasujący Ci termin, rodzaj sesji i szczegóły związane z ubiorem i miejscem sesji. W dniu sesji spotykamy się w wyznaczonym miejscu, jeśli jest to studio to masz czas żeby się przebrać, rozgościć. W plenerze najlepiej być już przebranym. Od początku do końca chcę by sesja była jak najmniej stresująca. W przypadku sesji dziecięcej staram się, aby sesja była formą zabawy. Zawsze słucham waszych pomysłów, czasem dodaje coś od siebie. Podczas sesji kobiecej staram się wybrać takie pozy, abyś wyglądała jak najbardziej kobieco i korzystnie.

8. Kto wybiera zdjęcia?

Wyboru dokonujesz Ty. Po sesji przesyłam link do galerii, gdzie możesz obejrzeć ujęcia z sesji. Zdjęcia do wyboru wysyłam do 7 dni.

9. Ile czasu zajmuje obróbka?

Zdjęcia obrabiam i drukuję w ciągu 3 tygodni. Jeśli coś się przedłuży, to niezwłocznie o tym powiadomię. Najczęściej czas ten wydłuża się w okresie świątecznym czy wakacyjnym.

11. Ile zdjęć dostanę?

Dostępne są u mnie pakiety 7/15/20 zdjęć. Jeśli jednak coś ci się spodoba lub nie będziesz umiała się zdecydować można zakupić u mnie dodatkowe ujęcia za 50 zł. Dodatkowe ujęcia są równie dopieszczone, jak te, które wybrałaś.

11. Jak wygląda odbiór zdjęć?

Kiedy Twoje zdjęcia zostaną przygotowane, skontaktuję się z Tobą. Możemy się umówić w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie lub mogę do Ciebie wysłać przesyłkę pocztą polską.